خدمات ویزا

مجری مستقیم و مستقل در زمینه اخذ ویزای شنگن، رزرو بلیط و هتل در هر شهر و کشوری در حوزه ی شنگن فرم ویزا-مدارک لازم- فرم آنلاین درخواست ویزا خدمات اخذ ویزا
ویزا کشورها
سایر خدمات

با توجه به تغییرات اخیر و سیاست های به کار برده شده از طرف اداره مهاجرت کشور کانادا ویزاهای صادر شده از شش ماه تا ۵ سال و به صورت چندبار ورود می باشد.

گاها درخصوص برخی ویزاهای صادر شده و آن هم در صورتی که متقاضی برای فرصت مطالعاتی اقداماتی را انجام داده باشد ویزا یکبار ورود خواهد بود.

با توجه به اینکه ویزای صادر شده طولانی مدت می باشد شاید این تصور بوجود آید که فرد متقاضی می تواند به صورت مستمر در کشور کانادا اقامت داشته باشد اما لازم به ذکر است که در این نوع ویزا به دفعات اجازه ورود به کشور خواهد داشت و در هر بار ورود مدت اقامت وی در کشور کانادا بیش از شش ماه میسر نیست و فرد دارای ویزا می بایست قبل از شش ماه از کشور کانادا خارج گردد تا شامل قانون اقامت بیش از حد مجاز نگردد.

در بعضی مواقع و در شرایط اضطرار خصوصا در رابطه با اشخاصی که بستگان درجه یک آنها نیاز به مراقبت دارند فرد میتواند با پرداخت وجوه هزینه بررسی وضعیتی اقامتی درخواست تمدید ویزای خود را از اداره مهاجرت طبق قوانین آن کشور از داخل خاک کانادا نموده و پس از بررسی های لازم و ارائه مدارک و شواهد کافی ویزا به مدت شش ماه دیگر تمدید می گردد و در این خصوص فرد متقاضی می تواند یکسال متوالی در داخل خاک اقامت داشته باشد.

نوع دیگر ویزای مولتی ویزای سوپر ویزا می باشد.

این نوع ویزا فقط برای پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ صادر گردید و نیازمند شرایط و ضوابط خاص می باشد. (شرایط دعوت کننده و دعوت شونده)

….

 ویزای توریستی و بازدید تجاری : این ویزا به شما اجازه ی ورود به کشور برای دیدار خانواده و یا انجام بیزینستان را میدهد و بطور معمول در اعتبار های شش ماهه صادر میشوند.

ویزای سرمایه گذاری : در صورتی که کشور شخص متقاضی ویزا با کشوری که برای دریافت ویزا از آن اقدام نموده است دارای معاهده های تجاری و . . . باشند امکان گرفتن این ویزا برای سرمایه گذار ها و کارکنانشان فراهم میگردد.

ویزای تحصیلی : افرادی که به منظور انجام تحصیل در طی یک بازه ی زمانی کشور دیگری را انتخاب میکنند.

ویزای کار : افرادی که دارای حداقل مدرک  کارشناسی و یا تجربه کاری معادل آن میباشند ممکن است بتوانند برای ادامه حرفه ی خود در کشور مقصد ویزا دریافت کنند

ویزای مبادله ای : این ویزا مخصوص اساتید، پژوهشگران، کارآموزان واجد شرایط، دانشجویان، معلمان ، بازدیدکننده دولتی، مشاور کمپ ، دانشمندان و … است که در مدتی کوتاه در آن کشور خواهند بود.

ویزای خانواده : در این نوع ویزا ها شخصی که با یک فرد خارجی مزدوج میشود میتواند برای اخذ ویزا و یا تابعیت آن کشور اقدام نماید.

ویزای شینگن : براساس عهدنامه ای بنام شینگن ۲۶  کشور مختلف اروپایی مرز های خود را برای یکدیگر آزاد گذاشته اند تا مردمانشان آزادانه با یکدیگر در رفت و آمد باشند.

اشخاص میتوانند با دریافت ویزای شنگن آزادانه در این مناطق وارد شوند‌ و از سرزمین های مختلف عبور کنند و لذت ببرند.

مراحل اقدام و دریافت ویزای کانادا

پروسه ی اقدام جهت اخذ ویزای کانادا به مراجعه شما به دفاتر مسافرتی شروع میشود. ابتدا پس از مشاوره با متخصصین و کارشناسان این زمینه، شانس دریافت ویزا برای شمابا توجه به معیار های تاثیرگذار تخمین زده میشود. اگر شانس متقاضی برای دریافت ویزا بیش از ۶۰ درصد باشد منطقی به نظر میرسد که اقدامات لازم صورت گیرد اما برای افرادی که شانس دریافت ویزای آنها پایین تر از ۵۰ درصد است معمولا کارشناسان ما پس از ذکر نکات تاثیرگذار و مثبت از متقاضی میخواهند تا کمی صبر کرده و پس از تغییر شرایط موجود اقدام فرمایند.

اولین اقدام جهت ویزای دیدار موقت و توریستی کانادا جمع آوری و تکمیل مدارک است و پس از آن پاره ای از مدارک باید توسط مترجم رسمی دادگستری ترجمه و مهر شوند. پس از اینها، مرحله ی سوم پر کردن فرم درخواست ویزای موقت کانادا است. این فرم کاملا انگلیسی بوده و باید به زبان انگلیسی پرشود. شما برای این مرحله میتوانید از متخصصین مربوطه ی معتبر و آشنا به جزییات فرم های سفارتی آشنا هستند استفاده کنید. در مرحله ی بعد پس از تکمیل فرم سفاتر کانادا، وجه ای تحت عنوان “پراسسینگ فی” را میبایست به حساب سفارت کانادا واریز کرده و فیش مربوط به پرداخت را ضمیمه ی پرونده نمایید. مرحله ی بعد ارسال مدارک به سفارت کانادا است که هم اکنون ملزم به حضور متقاضی و ثبت پرونده در کشور های همسایه است. ثبت پرونده و یا تحویل آن به سفارت کانادا با تست بیومتریک یا انگشت نگاری الکترونیک همراه است که در یکی از نمایندگی ها یا شعبات موسسه وی-ای-سی در کشور های همسایه انجام میشود.

در صورتی که برای اقدام جهت ویزای کانادا طریقه ی آنلاین اپلیکیشن را انتخاب کنید کلیه مراحل تا مرحله ی انگشت نگاری به صورت آنلاین خواهد بود اما برای مرحله بیومتریک یا انگشت نگاری متقاضی ملزم به خروج از کشور و انجام تست بیومتریک و ثبت پرونده ی خود در یکی از کشور های همسایه است.

پس از تحویل مدارک و انجام تست در دفاتر وی-ای-سی ایمیلی مبتنی بر اینکه پرونده شما به ثبت رسیده و در حال بررسی میباشد پس از یک تا دو روز برای شما ارسال میشود. پس از دریافت این ایمیل شما میبایست منتظر باشید تا پاسخ خود را توسط ایمیل از سفارت کانادا دریافت کنید. پس از اینکه ایمیل حاوی جواب درخواست ویزا برای شما ارسال شد در صورت مثبت بودن جواب به درخواست شما آخرین مرحله، پیکاپ ویزای کانادا از محل انگشت نگاری است. شما میبایست پاسپورت خود را به یکی از دفاتر معتبر مسافرتی که مجوز پیکاپ پاسپورت را دارند تحویل دهید تا آن را به محلی که در آن انگشت نگاری کرده اید یا کشور جایگزین (در برخی موارد میتوان از کشور دیگری متفاوت با محل انگشت نگاری ویزا را پیکاپ کرد) برده و پس از تحویل آن به وی-ای-سی و الصاق ویزای کانادا درون پاسپورت آن را برای شما بازگرداند.

آژانس سیمرغ طلایی پرواز با بیش از ۱۴ سال سابقه ی درخشان در زمینه ی ویزای کانادا، از اولین گام تا آخرین گام برای اخذ ویزای کانادا در کنار شما خواهد بود. خدمات گسترده و فراگیر در تمامی مراحل امنیت خاطر را برای شما عزیزان فراهم میدارد.

از صفر تا صد در کنارتان هستیم.

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x