ویزای کانادا

وایزای کانادا توریستی – ویزای کانادا دیداری درباره ویزای کانادا | انواع ویزای کانادا | شرایط دریافت ویزای کانادا | مراحل درخواست ویزای کانادا | مدارک لازم | تعرفه ویزای کانادا | پیگیری جواب ویزای کانادا | ریجکت شدن ویزای کانادا | مشاوره ویزای کانادا خدمات اخذ ویزا ویزا برگه ای است که ضمیمه گذرنامه […]

ویزا کشورها
سایر خدمات

وایزای کانادا توریستی – ویزای کانادا دیداری
درباره ویزای کانادا | انواع ویزای کانادا | شرایط دریافت ویزای کانادا | مراحل درخواست ویزای کانادا | مدارک لازم | تعرفه ویزای کانادا | پیگیری جواب ویزای کانادا | ریجکت شدن ویزای کانادا | مشاوره ویزای کانادا

خدمات اخذ ویزا

ویزا برگه ای است که ضمیمه گذرنامه می گردد و نشان دهنده موافقت ورود متقاضی جهت ورود به کشور مورد نظر با در نظر گرفتن اطلاعات وارد شده طبق قوانین کشور مقصد می باشد.

جهت مشاوره در خصوص دریافت ویزای کانادا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

۰۲۱۸۸۸۶۳۲۰۰

ویزای کانادا

با توجه به اینکه اکثر متقاضیان سوالاتشان در خصوص کشور کانادا و نحوه ورود و مدت اقامت در این کشور می باشد.

با توجه به تغییرات اخیر و سیاست های به کار برده شده از طرف اداره مهاجرت کشور کانادا ویزاهای صادر شده از شش ماه تا ۵ سال و به صورت چندبار ورود می باشد.

گاها درخصوص برخی ویزاهای صادر شده و آن هم در صورتی که متقاضی برای فرصت مطالعاتی اقداماتی را انجام داده باشد ویزا یکبار ورود خواهد بود.

با توجه به اینکه ویزای صادر شده طولانی مدت می باشد شاید این تصور بوجود آید که فرد متقاضی می تواند به صورت مستمر در کشور کانادا اقامت داشته باشد اما لازم به ذکر است که در این نوع ویزا به دفعات اجازه ورود به کشور خواهد داشت و در هر بار ورود مدت اقامت وی در کشور کانادا بیش از شش ماه میسر نیست و فرد دارای ویزا می بایست قبل از شش ماه از کشور کانادا خارج گردد تا شامل قانون اقامت بیش از حد مجاز نگردد.

در بعضی مواقع و در شرایط اضطرار خصوصا در رابطه با اشخاصی که بستگان درجه یک آنها نیاز به مراقبت دارند فرد میتواند با پرداخت وجوه هزینه بررسی وضعیتی اقامتی درخواست تمدید ویزای خود را از اداره مهاجرت طبق قوانین آن کشور از داخل خاک کانادا نموده و پس از بررسی های لازم و ارائه مدارک و شواهد کافی ویزا به مدت شش ماه دیگر تمدید می گردد و در این خصوص فرد متقاضی می تواند یکسال متوالی در داخل خاک اقامت داشته باشد

نوع دیگر ویزای مولتی ویزای سوپر ویزا می باشد

این نوع ویزا فقط برای پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ صادر گردید و نیازمند شرایط و ضوابط خاص می باشد (شرایط دعوت کننده و دعوت شونده)

دعوت کننده می بایست وابسته اصلی دارای پاسپورت کانادایی یا اقامت درآمد سالیانه خالص بالای ۳۵۰۰ دلار کانادا باشد و از برگه مالیاتی notice of assessment  یا T4 نامه کار که در آن حقوق قید گردیده باشد و تاریخ شروع فیش های حقوقی و اطلاعات بانکی افراد متقاضی سوپر ویزا می بایست بیمه ای تحت پوشش یکصد هزار دلار خریداری کرده برای مدت یک سال حداقل و همچنین این اشخاص می بایست مراحل پزشکی را نیز در داخل کشور خود پشت سر بگذارند و بعد از اخذ این نوع ویزا پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ می تواند دو سال در داخل خاک کانادا اقامت داشته باشند و چنانچه بخواهند مدت زمان بیشترمی بایست بیمه خریداری شده تمدید گردد.

در خصوص سایر ویزاهای صادر شده از طرف دولت کانادا هریک به تنهایی دارای شرایط خاص خود و مدت اقامت و تمدید می باشد که فرد می بایست قبل از ورود و قبل از اقدام مطالعات و تحقیقات لازم را دراین خصوص انجام دهد

در خصوص ویزاهای دانشجویی – تجاری اقامتی و کاری لازم است بدانید اکثر ویزاها دارای یک تاریخ شروع و یک تاریخ اتمام و یک مدت معین شده جهت اقامت هستند که مسافران می بایستی درنظر داشته باشند که تاریخ سفرشان حتما بین بازه شروع و اتمام ویزا باشد و مدت اقامتشان هم از زمان تعیین شده بیشتر نباشد.

مشخصات عکس برای ویزای کانادا

برای در خواست ویزای توریستی یا دیداری کانادا عکس می بایست دارای ابعاد ۳.۵ در ۴.۵ باشد.

پشت زمینه سفید بدون روتوش و لبخند و عینک

برای ارسال عکس برای گرفتن ویزای اقامت از طریق پیکاپ پاسپورت و یا تراول داکیومنت ابعاد عکس می بایست ۵ در ۷ بوده و یکی از عکسها توسط عکاس مهر شده و تاریخ روز پشت آن درج گردد.

ویزای کانادا

کانادا بعد از روسیه بزرگترین کشور جهان است  ولی جمعیت آن یک پنجم روسیه می باشد.

کانادا  شامل ده استان و سه قلمرو می باشد .

استان های کانادا 

آلبرتا-  بیریتش کلمبیا- مانیتوبا- نیوبرانزویک- نیوفالندولابرادور- نواسکوشیا- انتاریو- پرنس ادوارد- کبک- ساسکاچوان و یوکان می باشد.

حکومت کانادا یک دموکراسی  پارلمانی فدرال و یک پادشاهی مشروطه هست که درحال حاضرملکه الیزابت دوم رییس کشور می باشد.

پرجمعیت ترین شهرهای کانادا تورنتو – مونترال و ونکوور می باشند.

نزدیکی کشور کانادا به امریکا باعث شده تا روابط اقتصادی کانادا و امریکا بسیار گسترده باشد.

مهمترین استان کانادا از لحاظ اقتصادی و سیاسی استان انتاریومی باشد. که شهرهای اوتاوا و تورنتو در آن قراردارند.

زبان اصلی کانادا انگلیسی و زبان دوم کانادا فرانسه می باشد.

بیش از یک میلیون مسلمان که عمدتا مهاجر هستند در کانادا زندگی می کنند.

ویزای کانادا  | انواع ویزای کانادا

کانادا دارای ویزاهای مختلف می باشد و هر فرد بسته به نوع درخواستی که دارد می بایست درزیر گروه مورد تقاضای خود شرکت کرده و مدارک مورد نیاز را با توجه به نوع آن ویزا آماده نماید.

ویزای توریستی

ویزای توریستی کانادا یا همان ویزیتور ویزا که در چند سال اخیر به صورت مالتیپل ویزا صادر شده و تا گاها تا پایان پاسپورت صادر می گردد. شخص دارنده این ویزا می تواند به دفعات وارد کشور کانادا شده و حداکثر  مدت اقامت او تا شش ماه می  باشد .

ویزای دیداری

ویزای دیدار کانادا که فرد با دریافت دعوتنامه از اقوام درجه یک یا دو و سه می تواند برای دریافت این نوع ویزا با داشتن شرایط لازم اقدام نماید.

ویزای والدین یا سوپر ویزا

این نوع ویزا دارای شرایط خاص بوده و مختص پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ می باشد. داشتن اقامت دائم کانادا و دادن تکس شرط اصلی برای دعوت کننده بود و میزان در آمد او برای دعوت دو نفر نمی بایست کمتر از ۲۵ هزار دلار کانادا باشد. بیمه مسافرتی یکساله میباست از شرکتهای بیمه ای  کانادا برای دعوت شونده خریداری گردد. فرد دعوت شده قبل از دریافت ویزا می بایست آزمایشات پزشکی را در کشور خود انجام دهد. این ویزا ده ساله بوده ولی به جهت اینکه پاسپورت فرد مقیم ایران داری پنج سال اعتبار می باشد سری دوم ویزا بعد از درخواست مجدد در پاسپورت جدید بدون انجام معاینات پزشکی الصاق می گردد.

ویزای تحصیلی

درکشور کانادا تفاوت های عمده ای میان نظام آموزشی ایالات مختلف وجود دارد. طور کلی تمامی مدارس کانادا آموزش به محصلان از سن ۵ سال تا ۱۷ یا ۱۸ سال را پوشش می دهد. اما سیستم آموزشی کانادا و سطح بندی دانش آموزان در استانهای مختلف متفاوت است.
مدارس ابتدایی کانادا سطوح ۱ (یا پیش دبستانی) تا ۴، ۵، ۶ و یا گاهی سطح ۷ را شامل می شود.

مدارس راهنمایی کانادا سطوح ۵، ۶، ۷ و ۸ را شامل می شود البته سطوح ارائه شده به منطقه و مدرسه نیز بستگی دارد.
دبیرستان مقدماتی سطوح ۷، ۸ و گاهی ۹ را شامل می شود و در واقع دانش آموزان را برای انتقال به دبیرستان آماده می کند.
دبیرستان کانادا سطوح ۸، ۹ یا ۱۰ تا ۱۲ را شامل می شود البته به جز تحصیل در استان کبک که سطوح ۷ تا ۱۱ را شامل می شود.

تحصیلا ت آکادمیک درکانادا بلافاصله بعد از دوره دبیرستان شروع شده و شامل مقطع لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا می باشد. اما امروز با توجه به رشد سریع بازار کار بسیاری از افراد ترجیح می دهند دوره های کوتاه مدت را در کالج و یا موسسات فنی بگذرانند.

ویزای فرصت مطالعاتی

این ویزا به منظور ارتقاء دانش و تبادلات علمی و فرهنگی بین کشور کانادا و سایر کشورها داده می شود.

در این نوع ویزا به متقاضی اجازه داده می شود پس از پذیرش از دانشگاهها  و موسسات عالی برای ویزای کار اقدام نمایند و در حین دوره آموزشی از استاد و مرکز آموزشی حقوق دریافت می نمایند. متقاضیان ویزای فرصت مطالعاتی معمولا از شرایط علمی، پژوهشی و فرهنگی خاص برخوردار هستند.

مجری مستقیم ویزای کانادا

وایزای کانادا توریستی – ویزای کانادا دیدار

جهت مشاوره در خصوص دریافت ویزای کانادا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

۰۲۱۸۸۸۶۳۲۰۰

مراحل اقدام و دریافت ویزای کانادا:

پروسه ی اقدام جهت اخذ ویزای کانادا به مراجعه شما به دفاتر مسافرتی شروع میشود. ابتدا پس از مشاوره با متخصصین و کارشناسان این زمینه، شانس دریافت ویزا برای شمابا توجه به معیار های تاثیرگذار تخمین زده میشود. اگر شانس متقاضی برای دریافت ویزا بیش از ۶۰ درصد باشد منطقی به نظر میرسد که اقدامات لازم صورت گیرد اما برای افرادی که شانس دریافت ویزای آنها پایین تر از ۵۰ درصد است معمولا کارشناسان ما پس از ذکر نکات تاثیرگذار و مثبت از متقاضی میخواهند تا کمی صبر کرده و پس از تغییر شرایط موجود اقدام فرمایند.

اولین اقدام جهت ویزای دیدار موقت و توریستی کانادا جمع آوری و تکمیل مدارک است و پس از آن پاره ای از مدارک باید توسط مترجم رسمی دادگستری ترجمه و مهر شوند. پس از اینها، مرحله ی سوم پر کردن فرم درخواست ویزای موقت کانادا است. این فرم کاملا انگلیسی بوده و باید به زبان انگلیسی پرشود. شما برای این مرحله میتوانید از متخصصین مربوطه ی معتبر و آشنا به جزییات فرم های سفارتی آشنا هستند استفاده کنید. در مرحله ی بعد پس از تکمیل فرم سفاتر کانادا، وجه ای تحت عنوان “پراسسینگ فی” را میبایست به حساب سفارت کانادا واریز کرده و فیش مربوط به پرداخت را ضمیمه ی پرونده نمایید. مرحله ی بعد ارسال مدارک به سفارت کانادا است که هم اکنون ملزم به حضور متقاضی و ثبت پرونده در کشور های همسایه است. ثبت پرونده و یا تحویل آن به سفارت کانادا با تست بیومتریک یا انگشت نگاری الکترونیک همراه است که در یکی از نمایندگی ها یا شعبات موسسه وی-ای-سی در کشور های همسایه انجام میشود.

در صورتی که برای اقدام جهت ویزای کانادا طریقه ی آنلاین اپلیکیشن را انتخاب کنید کلیه مراحل تا مرحله ی انگشت نگاری به صورت آنلاین خواهد بود اما برای مرحله بیومتریک یا انگشت نگاری متقاضی ملزم به خروج از کشور و انجام تست بیومتریک و ثبت پرونده ی خود در یکی از کشور های همسایه است.

پس از تحویل مدارک و انجام تست در دفاتر وی-ای-سی ایمیلی مبتنی بر اینکه پرونده شما به ثبت رسیده و در حال بررسی میباشد پس از یک تا دو روز برای شما ارسال میشود. پس از دریافت این ایمیل شما میبایست منتظر باشید تا پاسخ خود را توسط ایمیل از سفارت کانادا دریافت کنید. پس از اینکه ایمیل حاوی جواب درخواست ویزا برای شما ارسال شد در صورت مثبت بودن جواب به درخواست شما آخرین مرحله، پیکاپ ویزای کانادا از محل انگشت نگاری است. شما میبایست پاسپورت خود را به یکی از دفاتر معتبر مسافرتی که مجوز پیکاپ پاسپورت را دارند تحویل دهید تا آن را به محلی که در آن انگشت نگاری کرده اید یا کشور جایگزین (در برخی موارد میتوان از کشور دیگری متفاوت با محل انگشت نگاری ویزا را پیکاپ کرد) برده و پس از تحویل آن به وی-ای-سی و الصاق ویزای کانادا درون پاسپورت آن را برای شما بازگرداند.

آژانس سیمرغ طلایی پرواز با بیش از ۱۴ سال سابقه ی درخشان در زمینه ی ویزای کانادا، از اولین گام تا آخرین گام برای اخذ ویزای کانادا در کنار شما خواهد بود. خدمات گسترده و فراگیر در تمامی مراحل امنیت خاطر را برای شما عزیزان فراهم میدارد.

از صفر تا صد در کنارتان هستیم.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x