فرم ویزای ۵ ساله کانادا – توریستی/ دیداری

مراحل اقدام و دریافت ویزای کانادا(ويزاى مولتى كانادا): پروسه ی اقدام جهت اخذ ویزای کانادا به مراجعه شما به دفاتر مسافرتی شروع میشود. ابتدا پس از مشاوره با متخصصین و کارشناسان این زمینه، شانس دریافت ویزا برای شمابا توجه به معیار های تاثیرگذار تخمین زده میشود. اگر شانس متقاضی برای دریافت ویزا بیش از ۶۰ […]

مراحل اقدام و دریافت ویزای کانادا(ويزاى مولتى كانادا):

پروسه ی اقدام جهت اخذ ویزای کانادا به مراجعه شما به دفاتر مسافرتی شروع میشود. ابتدا پس از مشاوره با متخصصین و کارشناسان این زمینه، شانس دریافت ویزا برای شمابا توجه به معیار های تاثیرگذار تخمین زده میشود. اگر شانس متقاضی برای دریافت ویزا بیش از ۶۰ درصد باشد منطقی به نظر میرسد که اقدامات لازم صورت گیرد اما برای افرادی که شانس دریافت ویزای آنها پایین تر از ۵۰ درصد است معمولا کارشناسان ما پس از ذکر نکات تاثیرگذار و مثبت از متقاضی میخواهند تا کمی صبر کرده و پس از تغییر شرایط موجود اقدام فرمایند.

اولین اقدام جهت ویزای دیدار موقت و توریستی کانادا جمع آوری و تکمیل مدارک است و پس از آن پاره ای از مدارک باید توسط مترجم رسمی دادگستری ترجمه و مهر شوند. پس از اینها، مرحله ی سوم پر کردن فرم درخواست ویزای موقت کانادا است. این فرم کاملا انگلیسی بوده و باید به زبان انگلیسی پرشود. شما برای این مرحله میتوانید از متخصصین مربوطه ی معتبر و آشنا به جزییات فرم های سفارتی آشنا هستند استفاده کنید. در مرحله ی بعد پس از تکمیل فرم سفاتر کانادا، وجه ای تحت عنوان “پراسسینگ فی” را میبایست به حساب سفارت کانادا واریز کرده و فیش مربوط به پرداخت را ضمیمه ی پرونده نمایید. مرحله ی بعد ارسال مدارک به سفارت کانادا است که هم اکنون ملزم به حضور متقاضی و ثبت پرونده در کشور های همسایه است. ثبت پرونده و یا تحویل آن به سفارت کانادا با تست بیومتریک یا انگشت نگاری الکترونیک همراه است که در یکی از نمایندگی ها یا شعبات موسسه وی-ای-سی در کشور های همسایه انجام میشود.

در صورتی که برای اقدام جهت ویزای کانادا طریقه ی آنلاین اپلیکیشن را انتخاب کنید کلیه مراحل تا مرحله ی انگشت نگاری به صورت آنلاین خواهد بود اما برای مرحله بیومتریک یا انگشت نگاری متقاضی ملزم به خروج از کشور و انجام تست بیومتریک و ثبت پرونده ی خود در یکی از کشور های همسایه است.

پس از تحویل مدارک و انجام تست در دفاتر وی-ای-سی ایمیلی مبتنی بر اینکه پرونده شما به ثبت رسیده و در حال بررسی میباشد پس از یک تا دو روز برای شما ارسال میشود. پس از دریافت این ایمیل شما میبایست منتظر باشید تا پاسخ خود را توسط ایمیل از سفارت کانادا دریافت کنید. پس از اینکه ایمیل حاوی جواب درخواست ویزا برای شما ارسال شد در صورت مثبت بودن جواب به درخواست شما آخرین مرحله، پیکاپ ویزای کانادا از محل انگشت نگاری است. شما میبایست پاسپورت خود را به یکی از دفاتر معتبر مسافرتی که مجوز پیکاپ پاسپورت را دارند تحویل دهید تا آن را به محلی که در آن انگشت نگاری کرده اید یا کشور جایگزین (در برخی موارد میتوان از کشور دیگری متفاوت با محل انگشت نگاری ویزا را پیکاپ کرد) برده و پس از تحویل آن به وی-ای-سی و الصاق ویزای کانادا درون پاسپورت آن را برای شما بازگرداند. آژانس سیمرغ طلایی پرواز با بیش از ۱۴ سال سابقه ی درخشان در زمینه ی ویزای کانادا (ويزاى مولتى كانادا) ، از اولین گام تا آخرین گام برای اخذ ویزای کانادا در کنار شما خواهد بود. خدمات گسترده و فراگیر در تمامی مراحل امنیت خاطر را برای شما عزیزان فراهم .میدارد

.از صفر تا صد در کنارتان هستیم

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x